Instalacje elektryczne

> Instalacje elektryczne

Profesjonalnie, dokładnie i bezpiecznie

Instalacje elektryczne

Masz do wykonania instalację elektryczną w nowym budynku? A może chcesz wymienić ją w nieruchomości w starym budownictwie? Nasza firma remontowa chętnie wyręczy Cię w tych zadaniach. 

W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twojego mienia, wszyscy nasi elektrycy mają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty SEP. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko zostanie zrobione z zachowaniem obowiązujących przepisów budowlanych, a Ty zyskasz efekt nie tylko działający i funkcjonalny, ale przede wszystkim bezpieczny. W tej kwestii nie uznajemy bowiem żadnych kompromisów. Wszystkie prace związane z instalacjami elektrycznymi wykonujemy w taki sposób, aby zachować najwyższe bezpieczeństwo.

Zanim przystąpimy do pracy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnego elektryka?

O ile większość podstawowych prac remontowych z pewnością jesteś w stanie wykonać samodzielnie, o tyle w przypadku układania instalacji elektrycznej nie jest to najlepszy pomysł. Dlaczego? Najmniejszy błąd może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje, w tym nawet zagrażać bezpieczeństwu domowników i samego budynku.

Choć za pracę profesjonalnego elektryka trzeba zapłacić, potraktuj to jako długoterminową inwestycję. Po pierwsze, najpewniej trzeba będzie ją wykonać raz na kilka lub wręcz kilkanaście lat. Po drugie, zyskiem z tej inwestycji jest spokojne, bezpieczne życie Twoich najbliższych – a to z pewnością najwyższa wartość, na jakiej Ci zależy.

Jak pracujemy na co dzień

Proces ułożenia instalacji elektrycznej krok po kroku

Dlaczego jesteśmy tak pewni, że efekt pracy naszego elektryka sprosta Twoim oczekiwaniom? Pracujemy za każdym razem zachowując najwyższe standardy według poniższego procesu:

Zaprojektowanie instalacji elektrycznej

Zabezpieczenie powierzchni

Bruzdowanie ścian

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Osadzenie puszek elektrycznych

Montaż przewodów elektrycznych

Montaż rozdzielnicy elektrycznej

Wypełnienie bruzd

Montaż osprzętu elektrycznego

Podłączenie instalacji

Pomiary elektryczne

Sprzątanie pomieszczenia

Domowe instalacje elektryczne i nie tylko

W czym jeszcze pomoże Ci profesjonalny elektryk?

Nie potrzebujesz żadnych zmian w domowej instalacji elektrycznej? Pomoc profesjonalnego elektryka z naszej firmy budowlanej przyda Ci się również przy:

● montażu instalacji antenowych RTV i SAT,

● instalacji domofonu,

● budowie sieci informatycznych i telekomunikacyjnych,

● podłączaniu kuchenek, płyt indukcyjnych i piekarników elektrycznych,

● montażu dodatkowych gniazdek lub łączników,

● montażu oświetlenia (lamp, halogenów czy żyrandoli).

Instalacje elektryczne – cena

Ile kosztuje ułożenie instalacji elektrycznej?

Co prawda na naszej stronie nie znajdziesz stałego cennika, ale chętnie udzielimy Ci informacji o cenach podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. Dlaczego działamy w ten sposób? Koszt wykonania usługi zależy każdorazowo od konkretnego wnętrza oraz indywidualnego zlecenia. Jeśli zainteresuje Cię wstępna cena, umówimy się z Tobą na wizję lokalną na miejscu, podczas której potwierdzimy zakres prac oraz ewentualnie skorygujemy kosztorys. Skontaktuj się z naszą firmą remontową i zapytaj o koszt wykonania konkretnej pracy elektrycznej!

 

Instalacje elektryczne – FAQ

Czy warto zlecić ułożenie instalacji elektrycznej fachowcom?

W przypadku prac elektrycznych zlecenie usługi profesjonalnej firmie budowlanej to nie tylko kwestia wygody. Stawką jest tutaj bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania urządzeń, zatem lepiej na tym nie oszczędzać. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy naszej firmy remontowej, nie musisz się niczym martwić.

Ile zapłacisz za wykonanie instalacji elektrycznej?

Wszystkie prace związane z elektryką wyceniamy indywidualnie po poznaniu konkretnego projektu. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o tym, co trzeba zrobić. Wstępną wycenę poznasz od razu, a szczegółową po naszej wizycie w miejscu pracy.

Na jakim obszarze działa nasza firma remontowo-budowlana?

Obsługujemy klientów na terenie Trójmiasta i jego najbliższych okolic. Chcesz sprawdzić, czy jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie, żeby wykonać prace elektryczne? Skontaktuj się z nami!

Kiedy nasza firma budowlana może rozpocząć prace remontowe u Ciebie?

Jeśli zwrócisz się do nas w niskim sezonie, gdy nie jesteśmy obciążeni innymi zleceniami, możemy zacząć w zasadzie od razu po omówieniu szczegółów. W przypadku większego obłożenia poinformujemy Ci o najbliższym wolnym terminie.

Zapytaj o wycenę