Panele i wykładziny

> Panele i wykładziny

Perfekcyjne wykończenie każdej posadzki

Układanie paneli i wykładzin w Trójmieście

Panele podłogowe i wykładziny to alternatywa dla wykańczania posadzki płytkami. Materiały te są ciepłe, zatem zapewniają komfort nawet podczas chodzenia na boso. Nie zapominajmy też o ich wyjątkowym wyglądzie, który zresztą można dopasować do estetyki każdego wnętrza.

Zasadą, którą kierujemy się w naszej firmie budowlanej, jest trwałość. Wykonujemy usługi remontowe tak, jak gdybyśmy remontowali własne mieszkanie – czyli solidnie i na lata. Pomagają nam w tym profesjonalne materiały od takich firm jak: Barlinek, SWISS KRONO, Komfort, Castorama, Obi czy Leroy Merlin

Zanim przystąpimy do wykańczania posadzki

Montaż paneli – jakie masz możliwości?

Chociaż układanie paneli podłogowych to tak prosta czynność, można ją wykonać aż na 3 sposoby. Jeśli ich krawędzie pozwalają na montaż na zatrzask, można to zrobić bez użycia kleju. Jego zastosowania będą z kolei wymagać panele, które muszą zostać trwale połączone klejem. Niektóre panele podłogowe wymagają też montażu przy pomocy gumowych uszczelek.

Panele można układać równolegle lub prostopadle do okna/drzwi. Możesz też postawić na powracającą do mody po latach jodełkę. Jeśli dopasujesz ułożenie paneli podłogowych do wymiarów i układu pomieszczenia, zyskasz efekt nie tylko miły dla oka, ale także wpływający na optyczne powiększenie przestrzeni.

Decydując się na zlecenie pracy naszej firmie remontowo-budowlanej, możesz wybrać taki sposób montażu paneli, jaki Ci najbardziej odpowiada. Jednak jeśli uznamy, że w tym konkretnym pomieszczeniu lepiej sprawdzi się inna metoda, na pewno damy Ci znać. 

Poznaj sekret naszego sukcesu

Proces układania paneli podłogowych krok po kroku

Montaż paneli podłogowych to nic trudnego. Ale już zrobienie tego w taki sposób, by zachowały trwałość przez lata, wymaga już pewnej wiedzy, np. dotyczącej tego, jak pracuje dany materiał podczas użytkowania. Bazując na naszym doświadczeniu, opracowaliśmy 7-stopniowy proces, który stanowi gwarancję satysfakcji klienta.

Demontaż starej podłogi

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Wyrównanie powierzchni (np. wylewka samopoziomująca)

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Odpowiednie przycięcie drzwi

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Położenie izolacji (np. z maty piankowej)

Ułożenie paneli podłogowych z przycięciem

Montaż listew przypodłogowych

Sprzątanie pomieszczenia

Układanie paneli podłogowych i nie tylko

Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma budowlano-remontowa działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Zajmujemy się zatem nie tylko układaniem paneli na gotowej wylewce w stanie deweloperskim, ale także wyrównywaniem posadzki w starym budownictwie i wykańczaniem jej na nowo.

Oferujemy wykończenie wnętrz przy użyciu najróżniejszych okładzin podłogowych. Choć obecne trendy wnętrzarskie stawiają na klasyczne panele podłogowe, to jednak warto wiedzieć, że masz też inny wybór. Równie ciekawy efekt aranżacyjny możesz osiągnąć przy użyciu wykładziny dywanowej, paneli winylowych i PCV, a nawet poprzez ułożenie desek typu Barlinek. Chętnie wykonamy dla Ciebie montaż każdego z tych materiałów.

Panele podłogowe, wykładziny – cena

Ile kosztuje układanie paneli podłogowych lub wykładziny w Trójmieście?

Dlaczego na naszej stronie nie ma stałego cennika? W usługach remontowych dużo zależy od tego, jak wygląda wnętrze i co dokładnie trzeba w nim zrobić.

Chcesz dowiedzieć się, ile będą kosztować prace remontowe w Twoim domu lub mieszkaniu? Zadzwoń do nas, a podamy Ci orientacyjną kwotę przez telefon. Wiążący kosztorys dostaniesz od nas dopiero po wstępnych oględzinach na miejscu i po ustaleniu zakres prac. Skontaktuj się z nami!

Układanie paneli i wykładzin – FAQ

Dlaczego warto zlecić montaż paneli profesjonalnej firmie remontowej?

Decydując się na samodzielny montaż paneli, być może sprawisz, że w Twoim portfelu zostanie trochę pieniędzy, ale możesz stracić nawet więcej, jeśli nie wykonasz tego zadania w odpowiedni sposób – nierównomiernie rozprowadzisz wylewkę, nie pozostawisz odpowiedniej dylatacji lub uszkodzisz pióra łączące panele itd. Korzystniejszym rozwiązaniem jest zaufanie profesjonalnej firmie remontowej, która zrobi to raz a dobrze.

Ile wynosi cena układania paneli podłogowych?

Aby poznać cenę tej usługi remontowej, skontaktuj się nami – telefonicznie lub poprzez znajdujący się na stronie formularz kontaktowy. W ten sposób otrzymasz jednak tylko orientacyjny kosztorys, który potwierdzimy jeszcze lub skorygujemy na wizycie wstępnej przed rozpoczęciem prac.

Na jakim terenie świadczymy nasze usługi remontowe?

Nasza firma remontowa działa na terenie Trójmiasta, czyli Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zdarza nam się przyjmować zlecenia z obszarów sąsiadujących bezpośrednio z tymi miastami – zapytaj o taką możliwość podczas rozmowy.

Czy w naszej firmie remontowo-budowlanej trzeba czekać długo na wolny termin?

Tak jak w niemal każdej innej branży, tak i u nas można podzielić rok na niski i wysoki sezon, kiedy to zainteresowanie naszymi usługami jest ogromne. Jeśli trafisz do nas w tym drugim, najpewniej przyjdzie Ci trochę poczekać – ale zawsze poinformujemy Cię o tym, kiedy dokładnie możemy rozpocząć prace remontowe. Poza szczytowym sezonem czas oczekiwania jest jednak stosunkowo krótki.

Ile to kosztuje

Cennik prac

Prace malarskie

Malowanie zwykłe dwukrotne – 12zł m2/mb

Malowanie artystyczne – 35zł m2/mb

Malowanie artystyczne – 5zł m2/mb

Malowanie grzejników – 16zł żebro

Malowanie rur – 14zł mb

Malowanie drzwi dwukrotne – 150zł drzwi

Malowanie futryn drzwi – 16zł żebro

Tapetowanie ścian

Tapetowanie ścian – 30zł m2

Wykończenie ścian i sufitów

Tynkowanie – 35zł m2

Szpachlowanie i szlifowanie – 26zł m2

Uzupełnianie ubytków do 2 cm – 4zł szt.

Uzupełnianie ubytków 2cm – 10cm – 20zł szt.

Uzupełnianie ubytków powyżej 10cm – 50zł szt.

Osadzanie narożników – 12zł mb

Uzupełnianie ubytków 2cm – 10cm – 20zł sztuka

Uzupełnianie ubytków powyżej 10cm – 50zł ubytek

Osadzanie narożników – 12zł mb

Prace niestandardowe

wycena indywidualna

*wszystkie podane powyżej ceny dotyczą cen pracy bez materiału.

Zapytaj o wycenę