Remont kuchni

> Remont kuchni

Szybka metamorfoza pomieszczenia

Remont kuchni

Powziąłeś decyzję o tym, że najwyższy czas na remont kuchni? Zamiast robić wszystko na własną rękę i mierzyć się z kolejnymi problemami, spraw, aby wszystko poszło jak z płatka – skorzystaj z usług remontowych profesjonalnego wykonawcy. Nasza firma remontowo-budowlana wykonuje cały szereg prac, które mają jeden cel: zrealizować projekt zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

Zakres naszego działania obejmuje zarówno prace remontowe, jak i demontażowo-wyburzeniowe. Z tego powodu pracujemy zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Chętnie podejmiemy się działania i w mieszkaniu czy domu, i w przestrzeni o charakterze publicznym, np. w biurze, w lokalu usługowym lub na klatkach schodowych.

 

Zanim przystąpimy do pracy

Co warto przemyśleć przed remontem kuchni?

Planujesz niewielki remont kuchni – pomalowanie ścian i wymiana mebli? Weź pod uwagę to, że w tym pomieszczeniu prace remontowe są zwykle wykonywane raz na kilka lub nawet kilkanaście lat. Skoro już coś w nim robisz, opłaca się zrobić od razu wszystko, co wymaga remontu – żeby nie dokładać sobie później pracy, sprzątania i kosztów.

Zastanów się nad tym, co utrudnia Ci codzienne użytkowanie kuchni. Za mała liczba gniazdek elektrycznych? A może stare kafelki, które już dawno straciły na estetyce i funkcjonalności? Wesprzemy Cię na każdym etapie prac remontowych w kuchni – i przy układaniu płytek, i przy planowaniu instalacji hydraulicznych, i przy montażu mebli kuchennych oraz sprzętów.

 

Sprawdź w jaki sposób działamy

Remont kuchni krok po kroku

Udany remont kuchni? Nasza firma remontowo-budowlana realizuje go w ramach 12-krokowego procesu, który zapewnia stuprocentową satysfakcję klienta.

Zabezpieczenie powierzchni

Demontaż starej kuchni

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Montaż instalacji hydraulicznej, grzewczej i elektrycznej

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Wyrównanie powierzchni (wylewka, tynkowanie)

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Ułożenie hydroizolacji

Przycięcie płytek

Klejenie płytek

Montaż mebli wraz z docięciem blatu

Montaż AGD (zmywarka, piekarnik, lodówka)

Silikonowanie

Montaż elementów dekoracyjnych

Sprzątanie pomieszczenia

Remont kuchni i nie tylko

Co jeszcze możemy Ci zaproponować w ramach remontu kuchni?

Nie wiesz, czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoją wizję podczas remontu kuchni. Zakres naszych usług remontowych w tym pomieszczeniu jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. takie czynności, jak:

 

● wykańczanie podłogi i ścian (malowanie, wylewanie posadzek, układanie płytek),

● układanie fartucha kuchennego,

● instalacje hydrauliczne (odpływ, doprowadzenie wody),

● montaż instalacji grzewczej (kaloryfera),

● montaż oświetlenia,

● montaż mebli kuchennych,

● montaż blatu,

● montaż zlewu,

● montaż okapu, piekarnika i zmywarki,

● montaż wentylacji,

● montaż hydroizolacji.

Remont kuchni – cena

Ile zapłacisz za remont kuchni?

Zastanawiasz się, ile może kosztować remont Twojej kuchni? Zamiast się zastanawiać, skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle na to pomieszczenie – lub od razu zaproś nas na wizję lokalną. Ustalimy zakres prac remontowych, przygotujemy kosztorys, znajdziemy wolny termin i przystąpimy do działania nad Twoją wymarzoną kuchnią.

Remont kuchni – FAQ

Na co uważać, przeprowadzając remont kuchni na własną rękę?

Choć może Ci się wydawać, że remont kuchni to taka prosta sprawa, to zawiera ona dużo elementów, które nie zrobione precyzyjnie mogą nastręczać potem kłopotów. A biorąc pod uwagę to, że najpewniej nie będziesz remontować tego pomieszczenia przez kilka kolejnych lat, będziesz męczyć się z ewentualnymi usterkami przez cały ten czas. Możesz jednak tego uniknąć, zlecając wykonanie prac remontowych profesjonalnej firmie wykończeniowej.

Ile wynosi cena remontu kuchni?

Nie jesteśmy w stanie podać Ci ceny, dopóki nie wiemy, co dokładnie jest do zrobienia. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój plan remontu kuchni, a podamy Ci orientacyjny cennik za ten zakres prac remontowych. Konkretny kosztorys udostępnimy Ci jednak wtedy, gdy obejrzymy miejsce pracy i uzgodnimy szczegóły – żebyś wiedział dokładnie, za co płacisz.

Gdzie działa nasza firma remontowo-budowlana?

Choć mieszkamy w Gdańsku, to świadczymy usługi remontowe na terenie całego Trójmiasta. Chcesz zapytać, czy nasza firma remontowo-budowlana dojedzie do Ciebie w inne miejsce? Napisz do nas, a sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc.

Czy możemy natychmiast rozpocząć remont kuchni?

Jeśli trafisz do nas w niskim sezonie, bardzo możliwe, że od razu przystąpimy do działania u Ciebie. Jeśli jednak będziemy obłożeni innymi zleceniami, przyjdzie Ci trochę poczekać. Oczywiście poinformujemy Cię o najbliższym wolnym terminie, żebyś nie czekał w ciemno.

Zapytaj o wycenę