Remont łazienki

> Remont łazienki

Błyskawiczna metamorfoza wnętrza

Remont łazienki

Przed Tobą remont łazienki? Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w przeprowadzeniu prac remontowych od A do Z, skontaktuj się z naszą firmą budowlaną. Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie – od projektowania łazienki, przez usługi rozbiórkowe, aż po wszystkie prace wykończeniowe na gotowo.

 

Remont łazienki to dopiero początek? Chętnie pomoże Ci także w kompletnym remoncie pod klucz całego mieszkania czy domu. Powiedz nam, czego dokładnie oczekujesz, a postaramy się dopasować zakres usług remontowych do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystko po to, aby efekt naszych działań był dokładnie taki, jak w Twojej głowie. Pracujemy na materiałach i produktach takich marek łazienkowych jak: Grohe, Roca, Cersanit, Geberit, Franke, Tubądzin, Koło, Paradyż i Rea.

Zanim przystąpimy do pracy

Co warto przemyśleć przed remontem łazienki?

Remont łazienki przeprowadza się najczęściej raz na kilka – a czasem nawet kilkanaście – lat. W związku z tym warto dokładnie rozważyć, co chcesz zrobić w tym pomieszczeniu. Nie masz pomysłu na aranżację wnętrza? Chętnie podpowiemy Ci kilka korzystnych rozwiązań, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi projektowania łazienek świadczonej przez naszą firmę remontowo-budowlaną.

Chcesz zlecić nam jedynie biały montaż i układanie płytek? Chętnie podejmiemy się tego zadania. Ale zastanów się, czy przy okazji nie warto zająć się też sprawdzeniem i wymianą instalacji hydraulicznych. A może rozważasz montaż ogrzewania podłogowego? Porozmawiajmy o różnych opcjach – uzgodnimy taki zakres prac remontowych, jakiego najbardziej potrzebujesz.

kafelkarz

Sprawdź w jaki sposób to robimy

Proces remontu łazienki krok po kroku

Aby remont łazienki przebiegł sprawnie, a do tego przyniósł satysfakcjonujący rezultat, nasza firma remontowa działa zgodnie z poniższym procesem.

Zabezpieczenie powierzchni

Demontaż starego wyposażenia łazienki

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Montaż instalacji hydraulicznej, grzewczej i elektrycznej

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Wyrównanie powierzchni (wylewka, prostowanie drewnianej podłogi)

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Ułożenie hydroizolacji

Przycięcie i ukosowanie płytek

Klejenie płytek

Biały montaż (wanna, brodzik, prysznic, misa WC, umywalka, bateria)

Fugowanie

Silikonowanie

Montaż mebli i elementów dekoracyjnych (np. lustra)

Sprzątanie pomieszczenia

Kafelkowanie, biały montaż i nie tylko

Jakie usługi wykonujemy w ramach remontu łazienki?

Remont łazienki to w dużej mierze biały montaż. Nasza firma remontowa zajmuje się nim w pełnym zakresie. Nasze usługi obejmują m.in. montaż wanny, kabiny prysznicowej (z brodzikiem lub odpływem liniowym), zestawów prysznicowych i baterii, stelaży podtynkowych, mis ustępowych, umywalek i syfonów. Możemy Ci również zaoferować podłączenie instalacji hydraulicznych.

Podczas remontu łazienki dużo uwagi poświęcamy wykończeniu posadzki i ścian. Zajmujemy się zarówno układaniem płytek (glazury, gresu, terakota, klinkier – także wielkoformatowych i ciętych pod kątem 45°), jak i silikonowaniem oraz fugowaniem. Pomożemy Ci też w innych pracach remontowych związanych z płytkami – m.in. w skuwaniu lub malowaniu starych kafelków, a nawet w wylewaniu posadzek.


Nasza firma remontowo-budowlana bez problemu podejmie się również wykonania innych usług związanych z remontem łazienki. Chętnie wyręczymy Cię w takich pracach remontowych, jak:

  • montaż sufitu podwieszanego,
  • montaż rewizji,
  • montaż luster i mebli,
  • tworzenie zabudowy z płyt g-k,
  • montaż oświetlenia,
  • montaż drzwi,
  • montaż instalacji elektrycznej,
  • montaż instalacji hydraulicznej,
  • montaż ogrzewania podłogowego.

Remont łazienki – cena

Ile zapłacisz za remont łazienki?

Już po zobaczeniu powyższej listy prac, które jesteśmy w stanie wykonać w ramach remontu łazienki, z pewnością wiesz, dlaczego na stronie naszej firmy budowlanej nie ma odgórnego cennika. Koszt remontu łazienki zależy od tego, co dokładnie mamy zrobić, na jakim obszarze i w jakim stanie jest pomieszczenie obecnie.

Chcesz poznać orientacyjną kwotę? Zadzwoń do nas lub napisz poprzez poniższy formularz kontaktowy. Dokładny kosztorys otrzymasz od nas jednak dopiero po wizji lokalnej na miejscu i ustaleniu zakresu prac remontowych.

Remont łazienki i toalety – FAQ

Czy poradzisz sobie samodzielnie z remontem łazienki?

Łazienka to pomieszczenie, w którym panują dość specyficzne warunki, głównie za sprawą stałego kontaktu z wodą. Choć z większością prac remontowych, takich jak kafelkowanie czy biały montaż, być może poradzisz sobie znakomicie na własną rękę, to jednak najmniejsza niedokładność w kwestii zabezpieczenia przed wilgocią może być zgubna w skutkach. Lepiej zdać się w tej kwestii na profesjonalną firmę remontowo-budowlaną, która zadba o to, aby rezultat był nie tylko zgodny z Twoim pomysłem i estetyczny, ale przede wszystkim solidny i trwały.

Ile zapłacisz za prace wykończeniowe w ramach remontu łazienki?

Jeśli opowiesz nam o tym, co dokładnie chcesz zrobić i na jakiej powierzchni, podamy Ci orientacyjny cennik. Zanim jednak przystąpimy do działania, obejrzymy miejsce pracy i dopiero wtedy podamy Ci wiążący kosztorys. Dzięki temu nie pracujemy w ciemno, a Ty wiesz dokładnie, za co płacisz.

Gdzie możesz skorzystać z usług naszej firmy remontowo-budowlanej?

Na siedzibę naszej firmy remontowo-budowlanej wybraliśmy Gdańsk, a usługi świadczymy w jego najbliższym otoczeniu, czyli na terenie całego Trójmiasta. Masz do wykonania remont łazienki poza tym obszarem? Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie coś dla Ciebie zrobić.

Czy od razu rozpoczniemy prace remontowe w Twoim domu lub mieszkaniu?

Istnieje taka możliwość, jeśli akurat nie jesteśmy zajęci innymi pracami remontowymi i szybko uzgodnimy z Tobą wszystkie niezbędne szczegóły. Musisz mieć jednak świadomość tego, że zainteresowanie naszymi usługami jest dość duże, zatem czasem trzeba trochę poczekać na najbliższy wolny termin. Zawsze poinformujemy Cię o tym i podamy orientacyjną datę rozpoczęcia remontu łazienki.

Zapytaj o wycenę