Szpachlowanie i tynkowanie

> Szpachlowanie i tynkowanie ścian

Ściany perfekcyjnie przygotowane do dalszych prac

Szpachlowanie i tynkowanie ścian

Szpachlowanie i tynkowanie ścian to etap mający na celu przygotowanie ich do malowania. Dzięki gruntowaniu podłoże jest mniej nasiąkliwe, szpachlowanie pozwala na zniwelowanie wszelkich nierówności oraz nadaje powierzchni ostateczny szlif – czyli ponadprzeciętną gładkość.

Świadczymy usługi remontowe zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i lokalach usługowych i biurowych czy budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy wykończenie wnętrz z rynku pierwotnego i wtórnego.

Jako że zależy nam na wysokiej jakości wykonanych usług remontowych, wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały. Przy pracach zorientowanych wokół szpachlowania, szlifowania i tynkowania ścian używamy produktów takich marek, jak Knauf, CEKOL, Atlas, Dolina Nidy i Śmig.

 

Poznaj sekret naszego sukcesu

Szpachlowanie i tynkowanie ścian krok po kroku

Jak przygotować ściany pod malowanie? Powierzchnia powinna być wyrównana oraz wygładzona. My stosujemy w tym celu 7-stopniowy proces, który zakłada usuwanie ubytków ze ścian i wyrównanie nasiąkliwości podłoża. Składa się z następujących kroków:

Zabezpieczenie powierzchni

Usunięcie luźnych elementów

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Gruntowanie

Tynkowanie

Podwójne szpachlowanie przy użyciu gładzi

Szlifowanie ścian

Gruntowanie pod malowanie

Sprzątanie pomieszczenia

Cena

Ile zapłacisz za remont łazienki?

Dlaczego nasza firma budowlana nie prezentuje na stronie jednego ogólnego cennika? W przypadku usług remontowych dużo zależy od aktualnej ceny materiałów, a także od zakresu prac w konkretnej przestrzeni. Jeśli skontaktujesz się z nami – telefonicznie lub przez poniższy formularz – podamy Ci orientacyjny koszt wykonania prac remontowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Wiążącą wycenę wręczymy Ci jednak dopiero po wcześniejszej wizji lokalnej na miejscu.

 

Dodatkowe usługi remontowe

Nie tylko gładzenie ścian i sufitów – czym jeszcze się zajmujemy?

Nasza firma budowlana zajmuje się przygotowaniem ścian do malowania w szerokim rozumieniu tego pojęcia. Poza tradycyjnymi usługami remontowymi ( tynkowanie, gładzenie i szlifowanie), oferujemy też te niestandardowe. Chętnie wykończymy ściany dekoracyjnymi tynkami, np. takimi o wyglądzie przywodzącym na myśl cegłę lub beton architektoniczny. Pomożemy Ci również w prostowaniu ścian, osadzaniu narożników i klejeniu płyt GK (gipsowo-kartonowych).

Prace wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Do gładzenia ścian używamy zarówno gładzi gipsowych oraz polimerowych. Tynkowanie przeprowadzamy z zastosowaniem tynków gipsowych i cementowo-wapiennych.

 

Szpachlowanie i tynkowanie – FAQ

Dlaczego szpachlowanie ścian najlepiej oddać w ręce fachowców?

Od tego, jak starannie zostaną przygotowane ściany przed malowaniem, zależy nie tylko trwałość później naniesionej farby, ale też estetyka całego pomieszczenia. Jeśli nie chcesz oglądać ubytków i rys prześwitujących spod nowego koloru na świeżo pomalowanej ścianie, lepiej zdaj się na profesjonalną firmę remontowo-budowlaną, która właściwie przygotuje podłoże do malowania.

Ile zapłacisz za usunięcie ubytków w ścianach?

Aby poznać nasze ceny skontaktuj się z nami – telefonicznie lub poprzez znajdujący się u góry formularz. Podczas pierwszej rozmowy podamy Ci orientacyjną cenę, którą potwierdzimy jeszcze podczas wizyty wstępnej w miejscu pracy.

W jakim rejonie działa nasza firma remontowo-budowlana?

Świadczymy usługi remontowe na terenie całego Trójmiasta. Mieszkasz pod Gdańskiem, Gdynią lub Sopotem? Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość skorzystania z pomocy naszej firmy budowlanej.

Jak szybko rozpoczniemy prace remontowe u Ciebie?

Tak szybko, jak to możliwe. Musisz jednak liczyć się z tym, że nasza dyspozycyjność zależy od aktualnego obłożenia pracą. O wolnych terminach poinformujemy Cię wstępnie podczas pierwszej rozmowy.

Zapytaj o wycenę