Demontaż i rozbiórka

> Demontaż i rozbiórka

Przygotowanie wnętrza do remontu

Demontaż i rozbiórka

Remont to nie tylko wykańczanie wnętrz na gotowo i upiększanie – zwłaszcza jeśli jest przeprowadzany w nieruchomości z rynku wtórnego. To także te wszystkie brudne prace rozbiórkowe i demontażowe, które trzeba wykonać wcześniej, zanim można będzie przystąpić do właściwego działania.

Nasza firma remontowo-budowlana wesprze Cię na każdym etapie wykańczania wnętrz. Możemy nie tylko wykonać czynności demontażowe, ale również kompletny remont pod klucz. Zapytaj o taką opcję, jeśli chcesz zlecić wszystko w jednym miejscu i cieszyć się spokojną głową, czekając na finalny efekt.

Chcesz wyburzyć ścianki działowe w mieszkaniu z rynku pierwotnego, aby zmienić jego rozkład? Takiego wyzwania też się podejmiemy. A przy tym podpowiemy, co jeszcze możesz zmienić, aby przestrzeń prezentowała się jak najkorzystniej. Zapytaj nas o możliwość zaprojektowania takiego wnętrza!

Zanim przystąpisz do remontu mieszkania

Kiedy warto zamówić usługi demontażu i rozbiórki?

O ile przy wykańczaniu wnętrza w standardzie deweloperskim działasz na wstępnie przygotowanych ścianach i podłogach, o tyle podczas remontu wcześniej urządzonego mieszkania czy domu musisz najpierw przygotować wszystkie powierzchnie. Jeśli zakładasz niewielki zakres prac, możesz poradzić sobie z tym samodzielnie. Ale przy wyburzaniu ścian działowych czy skuwaniu płytek, glazury i terakoty może Ci się już przydać pomoc. Dlaczego?

Niewłaściwie wykonane prace rozbiórkowe mogą przynieść więcej szkody niż korzyści. Wyrównywanie powierzchni i naprawianie ubytków w ścianach może Cię później kosztować więcej niż skorzystanie z usług profesjonalnej firmy budowlanej. Co więcej, w ten sposób pozbędziesz się też problemów z wywozem gruzu, a także dopilnowaniem, by trafił w odpowiednie miejsce.

Poznaj sekret naszego sukcesu

Proces demontażu i rozbiórki krok po kroku

Chcesz zlecić wyburzanie ścian, skuwanie tynków lub jeszcze inne prace rozbiórkowe, a przy tym niczym się nie martwić? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza firma budowlana zajmuje się bowiem nie tylko samym demontażem, ale także utylizacją powstałych podczas niego odpadów. Nie musisz sprzątać ani martwić się tym, co zrobić z gruzem – po prostu przychodzisz i podziwiasz gotowy efekt, nie brudząc sobie rąk. Oto proces działania, który wypracowaliśmy, korzystając z naszego doświadczenia.

Sprawdzenie elementów stycznych z elementami demontażu / wyburzenia

Weryfikacja elementów przechodzących przez elementy do demontażu / wyburzenia

Instalacja hydrauliczna, instalacja elektryczna, inne

Prace wyburzeniowe / demontażowe

Segregacja odpadów

Wynoszenie odpadów

Sprzątanie nieruchomości

Wywóz odpadów

Wyburzanie ścian i nie tylko

Jakie prace demontażowe możemy dla Ciebie wykonać?

Masz do wyburzenia ścianę? A może chcesz przeprowadzić inne prace rozbiórkowe? Nasza firma budowlana zapewnia kompleksowe usługi w tym zakresie. Nasza oferta obejmuje m.in.:

wyburzanie ścian i demontaż ścianek działowych,

skuwanie płytek, glazury i terakoty

skuwanie tynków ze ścian

skuwanie betonu i posadzek

demontaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz futryn

demontaż sufitów podwieszanych

wynajem kontenerów

wynajem BigBagów

transport gruz

Potrzebujesz wsparcia w innym zakresie? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim projekcie – zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Prace demontażowe – cena

Ile zapłacisz za wykonane prace rozbiórkowe?

Czy zlecenie nam prac rozbiórkowych i demontażowych będzie stanowić duże obciążenie dla portfela? Cena zależy od dokładnego zakresu prac, a także od tego, na jak dużym obszarze będziemy działać. Wstępny kosztorys podamy Ci już podczas pierwszej rozmowy, na której opowiesz nam, co dokładnie chcesz zrobić.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszej firmy budowlanej, odwiedzimy Cię na miejscu, aby zobaczyć obszar pracy i sprawdzić zakres rozbiórki czy demontażu. Po takiej wizji lokalnej potwierdzimy Ci jeszcze kosztorys i zaproponujemy najbliższy termin realizacji. I to tyle – reszta po naszej stronie.

Demontaż i rozbiórka – FAQ

Czy opłaca się zlecić rozbiórkę i demontaż profesjonalnej firmie budowlanej?

Biorąc pod uwagę to, ile może kosztować sprzątanie i naprawianie szkód po nieprawidłowo wykonanych pracach rozbiórkowych, skorzystanie z usług fachowców może się okazać bardziej opłacalne dla Twojego portfela. Nasza firma remontowo-budowlana zrobi wszystko nie tylko szybciej niż gdybyś robił to na własną rękę, ale też dokładniej i z myślą o późniejszych krokach – aby nie dokładać sobie dodatkowej pracy, która przecież też kosztuje.

Ile może kosztować usługa demontażu i rozbiórki?

W przypadku skuwania płytek koszt wykonania usługi oblicza się w oparciu o liczbę metrów kwadratowych powierzchni, która jest nimi wyłożona. Przy wyburzaniu ścian działowych i innych pracach rozbiórkowych wyceniamy każde zlecenie indywidualnie. Aby poznać orientacyjną cenę, skontaktuj się z nami – wstępny kosztorys dostaniesz od razu, a bardziej szczegółowy po wizji lokalnej.

W jakim rejonie działa nasza firma remontowo-budowlana?

Jesteśmy firmą z Trójmiasta i właśnie na tym obszarze najczęściej świadczymy usługi remontowe, budowlane i inne. Chciałbyś skorzystać z naszej pomocy chociaż nie mieszkasz w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie? Zapytaj o taką możliwość – przeanalizujemy Twoją propozycję i udzielimy indywidualnej odpowiedzi.

Jak długo trzeba czekać na rozpoczęcie prac przez naszą firmę budowlaną?

Tak jak w każdej innej branży, tak i u nas obowiązują wysokie sezony na prace remontowe. W tym okresie może zdarzyć się dłuższy czas oczekiwania na rozpoczęcie prac. O orientacyjnym terminie rozpoczęcia i zakończenia remontu powiadomimy Cię od razu, a dokładny harmonogram dostarczymy po wizji lokalnej.

Zapytaj o wycenę