Tapetowanie

>Tapetowanie

Nietuzinkowy sposób na wykończenie ścian

Klejenie tapet w Trójmieście

Tapeta na ścianie stanowi świetny sposób na dodanie wnętrzu wyjątkowego charakteru – przy niskim nakładzie finansowym i niewielkim wysiłku. Być może poradzisz sobie z jej aplikacją samodzielnie, ale równie dobrze możesz oszczędzić sobie trudu i skupić się na rzeczach, które są dla Ciebie najważniejsze. Nasza firma remontowa zadba o to, aby tapeta została położona równo, estetyczne i solidnie – tak, aby wytrzymała na ścianie kilka czy nawet kilkanaście lat.

 

Zajmujemy się tapetowaniem ścian w budynkach z rynku pierwotnego i wtórnego o różnym przeznaczeniu – zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i tych o charakterze komercyjnym (m.in. biura, sklepy, szkoły, klatki schodowe czy restauracje). Pracujemy z całą gamą tapet wykonanych z różnych materiałów, takich jak:

 

  • tapety winylowe,
  • tapety papierowe,
  • tapety flizelinowe,
  • tapety tekstylne,
  • tapety z włókna szklanego,
  • fototapety.

Zanim zaczniemy działać

Jak przygotowujemy się do tapetowania?

Dlaczego na naszej stronie nie ma oficjalnego cennika, tak jak w przypadku konkurencyjnych firm remontowych? Podchodzimy do naszej pracy nieco inaczej. Zależy nam na tym, żeby dopasować usługi remontowe do Twoich indywidualnych potrzeb.

W związku z tym podczas pierwszej rozmowy telefonicznej lub mailowej podamy Ci wstępny kosztorys i ewentualnie ustalimy termin wizyty wstępnej. W ramach niej obejrzymy pomieszczenie, określimy zakres pracy, wymierzymy wnętrze i porozmawiamy o Twoim pomyśle. Następnego dnia wrócimy do Ciebie z dokładną wyceną oraz harmonogramem. A Ty zastanowisz się, czy chcesz zlecić tapetowanie naszej firmie remontowo-budowlanej. Liczymy na to, że nam zaufasz!

builder_kids4

Poznaj sekret naszego sukcesu

Proces klejenia tapet krok po kroku

Wydaje Ci się, że tapetowanie to żadna filozofia i że bez problemu poradzisz sobie z tym samodzielnie? Być może tak. Ale równie dobrze możesz nie podołać temu zadaniu, a naprawa Twoich błędów będzie kosztować więcej niż klejenie tapet od zera. Naszym przepisem na udane tapetowanie jest 9-stopniowy proces, który stosujemy prawie przy każdym projekcie.

Zabezpieczenie powierzchni

Usuwanie starej farby lub zerwanie starych tapet

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Mycie ścian

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Szpachlowanie i szlifowanie

Jeżeli zajdzie taka potrzeba

Gruntowanie

Nałożenie kleju

Klejenie tapety

Wygładzenie i docięcie tapety

Posprzątanie tapetowanego pomieszczenia

Klejenie tapet – cena

Ile zapłacisz za tapetowanie w Trójmieście?

Na stronie naszej firmy remontowej nie znajdziesz stałego cennika, bo każdy projekt wyceniamy indywidualnie – w zależności od tego, ile pracy rzeczywiście wymaga. Przy wycenie bierzemy pod uwagę nie tylko to, co trzeba zrobić, lecz również Twoje specjalne życzenia i oczekiwania. Chcesz poznać cenę tapetowania ścian i sufitów w swoim domu lub mieszkaniu? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub od razu umów się na wizję lokalną, korzystając z poniższego formularza.

Klejenie tapet – FAQ

Dlaczego warto zdać się na doświadczenie firmy wykończeniowej?

Przy klejeniu tapet nietrudno o błąd, który może skutkować ich odwarstwianiem, niespasowaniem wzoru lub powstaniem nieestetycznych bąbli wypełnionych powietrzem. Jeśli zdasz się na pomoc fachowca, unikniesz takich “błędów nowicjusza” – efekt będzie fenomenalny, a do tego trwały.

Ile wynosi cena za klejenie tapet w naszej firmie remontowo-budowlanej?

Orientacyjny cennik podamy Ci podczas pierwszej rozmowy, a dokładną wycenę otrzymasz dopiero po obejrzeniu lokalu oraz omówieniu Twoich oczekiwań. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – stąd brak stałego, odgórnego cennika. Jak otrzymać kosztorys prac? Umów się na wizytę w miejscu, w którym chcesz wytapetować ściany, a dzień później dostarczymy Ci szacunkową cenę.

Na jakim terenie działa nasza firma budowlana?

Zdecydowaną większość zleceń wykonujemy na terenie Trójmiasta. Zdarza nam się jednak dojeżdżać do mniejszych miejscowości graniczących z Gdańskiem, Gdynią i Sopotem. Jeśli chcesz się upewnić, czy jesteśmy w stanie do Ciebie dojechać, zadzwoń do nas lub napisz.

Jaki termin realizacji możemy Ci zaproponować?

Tak jak w wielu innych branżach, tak i u nas pewne miesiące są “gorące”, a w innych z naszych usług remontowych korzysta mniej osób. Termin tapetowania w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze dopasujemy do naszych możliwości oraz Twoich oczekiwań. Skonsultuj się z nami, żeby poznać orientacyjny harmonogram prac.

Zapytaj o wycenę