Projektowanie wnętrz

> Projektowanie wnętrz

Aranżacja przestrzeni zgodna z Twoją wizją

Projektowanie wnętrz

Dobrze zaprojektowane wnętrze nie tylko cieszy oko, ale przede wszystkim odpowiada na potrzeby domowników i zapewnia im optymalny komfort na co dzień. Nie masz pomysłu na wykończenie wnętrza? Pozwól, że przedstawimy Ci naszą wizję.

Nasza firma budowlana chętnie przygotuje dla Ciebie szczegółowy projekt wnętrza wraz ze wskazówkami dla wykonawców. W tej drugiej roli zresztą też się sprawdzimy – chętnie nie tylko zaprojektujemy przestrzeń, ale też przeprowadzimy jej remont pod klucz.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, komercyjnych lub użyteczności publicznej. Podejmiemy się pracy zarówno w nowym budownictwie, jak i w nieruchomościach pochodzących z rynku wtórnego. W końcu każda przestrzeń zasługuje na to, by wydobyć z niej wszystko, co najlepsze.

 

Zanim rozpoczniemy pracę nad projektem

Na czym polega projektowanie wnętrz?

Jeśli masz już jakiś pomysł na aranżację domu, opowiedz nam o nim. Uwzględnimy Twoje wskazówki i przekujemy wstępną wizję w rzeczywistość. Ale możesz też liczyć na pomoc naszej firmy remontowej, gdy masz w głowie kompletną pustkę i nie potrafisz sobie wyobrazić gotowej aranżacji. Jeśli opowiesz nam, co Ci się podoba i czego oczekujesz od przestrzeni, przygotujemy dla Ciebie koncepcję spełniającą te założenia.

Pamiętaj jednak o tym, że projektowanie wnętrz to nie tylko sam pomysł na to, jak powinno wyglądać. To także opracowanie kwestii technicznych oraz zebranie wskazówek dla wykonawców, które pozwolą na zrealizowanie tej wizji.

Poznaj sekret naszego sukcesu

Proces projektowania wnętrz krok po kroku

Zastanawiasz się, czy przygotowany przez nas projekt na pewno przypadnie Ci do gustu? Zrobimy wszystko, co w naszej strony, żeby tak się stało. Opracowaliśmy w tym celu 8-krokowy proces będący gwarancją satysfakcji klienta. Składa się on z następujących kroków.

Omówienie wizji z klientem

Wykonanie pomiarów nieruchomości

Przedstawienie rzutu (planu)

Przedstawienie wizualizacji 3D

Stworzenie projektu technicznego

Przekazanie całości dokumentacji

Zakres prac projektowych

Co chcesz nam zlecić: projektowanie mieszkania czy konkretnych pomieszczeń?

Interesuje Cię pełne wykończenie wnętrz pod klucz? Zleć nam projektowanie domu lub mieszkania w całości. Dzięki temu uzyskasz spójny efekt, a wystrój poszczególnych pomieszczeń będzie ze sobą korespondować.

Ale równie dobrze możesz podzielić remont na kilka etapów, które będą realizowane w pewnych odstępach czasowych. W takim przypadku również możesz skorzystać z pomocy naszej firmy remontowo-budowlanej. Bez problemu podejmiemy się tylko projektowania kuchni czy łazienki. A jeśli później wrócisz do nas po projekt reszty wnętrza, dopasujemy go do wcześniejszej wizji.

 

Cena projektowania wnętrz

Ile będzie Cię kosztować usługa projektowania mieszkania?

Na jaki wydatek musisz się przygotować, rozważając zlecenie nam projektowania mieszkania lub domu? Wstępną, orientacyjną cenę poznasz już podczas pierwszego kontaktu z nami. Damy Ci czas na jej przemyślenie. A jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszej firmy remontowo-budowlanej, umówimy się na wizję lokalną, po której potwierdzimy wcześniejszy kosztorys lub go lekko skorygujemy.

Projektowanie wnętrz – FAQ

Czy poradzisz sobie z samodzielnym zaprojektowaniem wnętrza?

Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od Twoich umiejętności w tym zakresie. Jeśli jednak nie masz wiedzy architektonicznej, jesteśmy pewni, że nasza firma remontowa lepiej sprawdzi się w tej roli. Pamiętaj o tym, że projektujesz wnętrze raz na kilka lub kilkanaście lat – warto więc zrobić to od razu porządnie.

Ile wyniesie Cię zlecenie projektowania wnętrza naszej firmie remontowej?

Na ostateczna cenę projektu wnętrza wpływa wiele czynników. Dlatego wstępny kosztorys prac dostarczymy Ci po rozmowie telefonicznej, a ten wiążący – po wizji lokalnej na miejscu. Dzięki temu upewnimy się, że dobrze rozumiemy Twoją wizję, a Ty pokażesz nam na żywo wszystko, co chodzi Ci po głowie.

Gdzie dokładnie działa nasza firma remontowo-budowlana?

Siedziba naszej firmy remontowej znajduje się w Gdańsku, ale świadczymy usługi na terenie całego Trójmiasta. Chciałbyś zlecić nam prace remontowe w innym miejscu? Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość.

Kiedy możemy rozpocząć prace remontowe w Twoim domu lub mieszkaniu?

Termin realizacji usług remontowych zależy od tego, jak wygląda nasz aktualny grafik. Orientacyjny harmonogram podamy Ci już podczas pierwszego kontaktu, a następnie potwierdzimy go po wizycie w miejscu wykonywania prac remontowych.

Zapytaj o wycenę